дивись.info

На Львівщині машина Укрзалізниці зливала нечистоти у річку (відео)

На Львівщині машина Укрзалізниці зливала нечистоти у річку (відео)

У селі Лавочне Львівської області 3 вересня асенізаційна машина Укрзалізниці двічі за день скидала нечистоти в річку Опір. Відео інциденту було знято на відео і потрапило в мережу.

Про це йдеться на сайті Главком.

Місцеві жителі помітили, що нечистоти скидали в річку під час проведення ремонтних робіт, після відкачування з каналізаційного люка, який знаходиться біля мосту. Про це розповіла журналістка Світлана Нещетна на своїй сторінці в Facebook.

Машина з номерними знаками «АА 7319 АВ» належить акціонерному товариству «Укрзалізниця», філія Львівської залізниці «Центр будівельно-монтажних робіт і експлуатації будівель і споруд» (виробничо-структурний підрозділ СУ-1).

Як зазначають очевидці, коли в річку зливалися нечистоти, то при цьому були присутні заступник підприємства водопостачання та водовідведення Валерій Ткачук і бригадир насосно-фільтрувальної станції «Лавочне» Ігор Паламарчук. Крім того, зазначені посадові особи розпивали спиртні напої.

Місцеві жителі одночасно обурені і налякані через те, що річка Опір живить водою колодязі кількох населених пунктів, включаючи Лавочне, Тернівки, Славське, Тухлю, Гребенів та Сколе.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.