дивись.info

Випробування вакцини проти коронавіруса вперше призупинено

Випробування вакцини проти коронавіруса вперше призупинено
Фото: відкриті джерела (ілюстративне)

Фармацевтична компанія AstraZeneca заявила, що вона «добровільно припинила» клінічне випробування своєї вакцини проти коронавірусу. Таке рішення було прийнято після того, як захворів доброволець, на якому випробовували вакцину.

Про це пише РБК – Україна з посиланням на AFP.

Компанія, яка розробляє препарат разом з Оксфордським університетом, є лідером глобальної гонки за вакцину проти COVID-19.

Випробування припинені, щоб дати можливість незалежному комітету розглянути дані про безпеку вакцини.

«Це нормальна дія, яка повинна відбуватися кожного разу, коли в одному з випробувань виявляється потенційно незрозуміле захворювання. Поки воно досліджується, це гарантує збереження цілісності випробувань», – йдеться в заяві компанії.

Паузи під час клінічних випробувань не рідкість, але вважається, що це вперше відбулося при випробуванні вакцини проти коронавірусу.

AstraZeneca – одна з дев’яти компаній, у даний час знаходяться на завершальній стадії випробувань вакцин. 31 серпня США компанія почала набирати 30 тисяч волонтерів для участі у випробуваннях.

Раніше повідомлялося, що Європейська комісія підписала перший договір на закупівлю 300 млн доз від коронавірусу з розробником AstraZeneca.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.