Понад 3,6 мільйона надійшло до держбюджету за адмінпослуги Держгеокадастру Львівщини

unnamed

Цього року працівниками Головного управління Держгеокадастру у Львівській області надано понад 241 тис. адміністративних послуг громадянам та юридичним особам.

Про це інформує пресслужба ГУ Держгеокадастру Львівщини.

Безоплатно громадянам було надано понад 210 тис. адміністративних послуг (або 87,2 %) Держгеокадастру. Більше ніж 30 тис. послуг фахівці Держгеокадастру надали на платній основі. За ці послуги нарахована плата у сумі 3,64 млн гривень. Кошти спрямували до загального фонду державного бюджету. Зокрема, за останній місяць, у серпні цього року, було надано понад 31 тис. адмінпослуг, з них більше ніж 26 тис. надано безоплатно та понад 4 тис. послуг було надано на платній основі.

«Нашими працівниками цього року опрацьовано більш як 240 тис. звернень щодо надання адмінпослуг пов`язаних з веденням Державного земельного кадастру. Цього показника вдалось досягнути за допомогою добору кваліфікованих кадрів, навчання фахівців, надання переліку послуг Держгеокадастру доступних в режимі онлайн»,- зазначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Серед адмінпослуг, які надаються безоплатно, найбільше запитів надійшло щодо державної реєстрації земельної ділянки (85512), видачі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (79357).

Також державні кадастрові реєстратори опрацювали 27664 запити щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, що становить 89 % від загальної кількості наданих платних адмінпослуг.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: