дивись.info

Місто оновило освітлення території лікарні швидкої медичної допомоги

Місто оновило освітлення території лікарні швидкої медичної допомоги

На території міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги продовжують оновлювати освітлення. Так, за словами заступниці міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірини Маруняк, з бюджету на освітлення території лікарні передбачено 500 тис. грн.

Про це повідомляють у пресслужбі ЛМР.

«На території лікарні швидкої медичної допомоги з березня до серпня цього року було встановлено 17 опор, 39 світильників з натрієвими лампами. Окрім того, біля сходового маршу, який нещодавно був зроблений і веде до головного входу лікарні, в серпні було встановлено 12 нових оцинкованих опор і 12 світлодіодних світильників. Йдеться про нові світильники, які дають можливість, перш за все, якісно освітлювати територію, а також економити кошти. Відповідно, і на бюджет буде менше навантаження. Хочу додати, що всі кабелі ми ховаємо у землю, аби вони не йшли повітряним шляхом.

До кінця року ми ще плануємо встановити 10 оцинкованих опор і 10 світлодіодних ламп. Ми плануємо зробити це до 10 жовтня. З бюджету на освітлення території лікарні швидкої медичної допомоги передбачено 500 тис. грн. Ми будемо і надалі цю роботу проводити, аби територія закладу була освітлена якісно, і людям, які перебувають біля лікарні та ходять у неї, було комфортно. Раніше там було дуже мало освітлення. Зараз же територія освітлена набагато краще, і ми зробимо її ще кращою», — зазначила Ірина Маруняк.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.