У Львові діятимуть районні центри безпеки

У Львові діятимуть районні центри безпеки

На комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова депутати розглянули Міську комплексну програму зміцнення законності, безпеки та порядку на території м. Львова «Безпечне місто Львів» на 2020-2025 роки.

Програма передбачає здійснення комплексу заходів, що сприятимуть національній безпеці, підвищенню рівня законності і правопорядку у м. Львові, рівня безпеки дорожнього руху, цивільного захисту населення, налагодженню взаємодії з цих питань між виконавчими органами Львівської міської ради та  комунальними підприємствами і т. д, йдеться на порталі депутатів ЛМР.

За словами начальника управління безпеки міста Юрія Діля, у 2015 році у м. Львові було розпочато встановлення відеонагляду у центральній частині міста з метою посилення безпеки громадян. Проведена власна оптоволоконна мережа протяжністю 20 кілометрів, яка з’єднала важливі об’єкти інфраструктури.

На сьогодні міська система відеоспостереження містить 588 камер відеоспостереження, у тому числі 163 камери визначення номерних знаків, 32 камери з функцією визначення обличчя та 393 оглядові камер. На базі управління безпеки міста обладнано оперативний автомобіль з можливістю розгортання мобільного пункту відеоспостереження у будь-якому місці за виникненням такої потреби. Одним з найважливіших завдань програми – створення «Центру безпеки міста»

Голова комісії Юлія Гвоздович зазначила, що їй, як голові комісії і депутатці, яка представляє мікрорайон «Знесіння» імпонує, що в програмі передбачено створення центрів безпеки не лише в центрі міста, але й у районах.

«Особливо такі центри потрібно створювати в тих мікрорайонах, де поліція фіксує високий рівень злочинності, а не лише по територіальних одиницях. Відтак на моє переконання їх має бути значно більше. Я висловила сподівання, що до 2025 року, поки діятиме програма, це уже стане можливим».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: