У Львові упродовж двох тижнів триватимуть рейди щодо ліквідації стихійної торгівлі

2020-09-11 16.41.56 city-adm.lviv.ua f4a29f676ccc

Від завтра упродовж двох тижнів у місті триватимуть рейди задля ліквідації стихійній торгівлі.

А також місто напрацьовуватиме перелік місць, де можна буде облаштувати тимчасові ринки для продажу сільськогосподарської продукції, про це інформує пресслужба Львівської міськради.

«Упродовж двох тижнів поліція, ЛКП „Муніципальна варта“ і районні адміністрації ліквідовуватимуть стихійну торгівлю. Будемо працювати впродовж 2-ох тижнів. За цей час районні адміністрації дадуть свої пропозиції щодо того, де можна буде облаштувати тимчасові ринки для продажу сільськогосподарської продукції», — зазначила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Додамо, у Львові, як і в інших містах України, залишається актуальною проблема стихійної торгівлі. Львівська міська рада вкотре нагадує, що торгівля «з рук» на вулицях, площах, у дворах, під'їздах, скверах та в інших невстановлених місцях, передбачає адміністративну відповідальність для торговців. Водночас містян застерігають, що продукти, придбані на стихійних ринках, можуть бути небезпечними для здоров’я, особливо в умовах пандемії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: