дивись.info

«Голос» розпочав інформаційну кампанію протидії насиллю

«Голос»  розпочав інформаційну кампанію протидії насиллю

Команда фахівців партії «Голос» розробила інформаційні стенди.  Розроблені постери стали відповіддю на випадок насилля над дитиною, що стався у червні у Львові.

За результатом онлайн дискусії – https://cutt.ly/MfYyLaR – за участю представників правоохоронних органів – Тетяни Капись та Ольги Ковальчук, нардепа Ярослава Юрчишина, експертки з сексуальної освіти дітей, засновниці мережі дитячих садочків “Пташеня” Христини Шабат та за участю мами потерпілого Софії дійшли висновку:

необхідно масштабувати заходи профілактики випадків педофілії через впровадження сексуальної освіти в школах, відвертих розмов в родинах, співпраці шкіл та поліції,

розробити та максимально прокомунікувати алгоритм швидкого реагування близькими, якщо дитина наразилася на насилля. Проінформувати, які органи та як можуть допомогти.

формувати суспільну думку, яка стає на захист потерпілих і засуджує будь-яке насилля.

На сьогодні у будинках на інформаційних стендах розпочали розвішувати два постери. Перший – контакти органів та організацій, які оперативно можуть надати допомогу. 

Другий – про те, що необхідно зробити у перший ж день, якщо трапилось насилля і ви хочете, аби гвалтівник був покараний. 

Кожен хто бажає долучитись до кампанії може звернутись за отриманням постерів, написавши на сторінку «Голос Львова» у Фейсбуці. (лінк) 

Наступні кроки – інформування батьків про те, за якими правилами можуть допитувати їх дітей, запуску “зелених кімнат”, ініціатива запровадження відділу прийому заяв у поліції за прикладом ЦНАПів з наданням безоплатної правової консультації потерпілим.

* Вибори-2020

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.