дивись.info

Чай заради мрії: як у Львові соціальна підприємиця допомагає молоді з ментальними порушеннями (відео)

Чай заради мрії: як у Львові соціальна підприємиця допомагає молоді з ментальними порушеннями (відео)
«Майстерня Мрії» – це соціальне підприємство, яке виготовляє трав’яні чаї, а половину прибутку скеровує на Центр для молоді з ментальними порушеннями.
Центр було засновано, щоб молодь могла реалізовуватися, здобувати нові навички, – розповідає Анна Іванічева, соціальна підприємиця, співзасновниця «Майстерні Мрії». Проєкту вже понад 3 роки, у Майстерні працює двоє людей та троє волонтерів. Центр постійно відвідує 12 осіб.

«У нас дуже різні заняття: від приготування їжі, миття посуду, спільного прибирання до спільних прогулянок, фізичних активностей, проводимо виставки картин, які малюють наші відвідувачі. Комусь подобається шити, комусь – малювати, треба знайти, що кому подобається і працювати в цьому напрямку. Мені здається, найбільша наша заслуга, що ми допомагаємо знайти друзів, бо в нас є ті, хто подружився і поза майстернею спільно проводять час», – говорить Анна.
До Центру вже навіть утворилася черга, тому Майстерня потребує більшого приміщення, аби вмістити усіх охочих. Чаї в Майстерні пакують натуральні, є понад 10 різновидів зборів трав, які пакують у максимально екологічний спосіб.
«У нашій державі соціальне підприємництво – це дуже складно, бо воно не прописане у законодавстві. Ти не маєш пільг як соціальний підприємець, працюєш як звичайний бізнес і як звичайна громадська організація й треба це все поєднати. У тебе є дві звітності, треба слідкувати насправді за дуже багатьма речами, іноді мені здається, що соціальний бізнес – це складніше, ніж просто бізнес», – додає Анна. Втім, це не заважає Майстерні будувати великі плани на майбутнє.
Матеріал опубліковано в рамках програми Media Emergency Fund, яку реалізує
Львівський медіафорум, за фінансової підтримки National Endowment for Democracy (NED). Погляди авторів цього матеріалу не обов’язково збігаються з офіційною позицією NED #MediaEmergencyFund #healthymedia
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.