дивись.info

Перевізники Львівщини планують збільшити вартість проїзду в маршрутках

Перевізники Львівщини планують збільшити вартість проїзду в маршрутках

Автотранспортні підприємства переглядають вартість проїзду на автобусних маршрутах приміського та міжміського сполучення в області. Про це йдеться на сорінці Асоціації перевізників Львівщини у Фейсбук.

«Карантинні обмеження вкрай негативно відбиваються на роботі громадського транспорту. Постійні зміни зон карантинних обмежень суттєво лихоманять громадський транспорт, що відтак впливає на прийняття непопулярних рішень перевізниками, а саме: автотранспортні підприємства переглядають вартість проїзду на автобусних маршрутах приміського та міжміського сполучення. Слід очікувати наступних змін:

мінімальна вартість проїзду (тариф у першій зоні до 6 км) зросте до 10 (десяти) гривень;

тариф на наступні зони зросте залежно від внутрішніх затрат кожного підприємства, на 5 – 10 відсотків від чинного тарифу станом на 1.08.2020 року», – зазначено в повідомленні.

Основні причини таких змін, кажуть в Асоціації це – вартість пального на ринку, яка постійно зростає за останній місяць і досягла максимальних розмірів за останній рік;

– також зростання розміру мінімальної заробітної плати з 1.09.2020 року до 5 тис. гривень суттєво вплинуло на розмір податкового навантаження автотранспортних підприємств в умовах зниження прибутків через карантинні обмеження;

– обмеження кількості пасажирів, які одночасно можуть перебувати в салоні автобуса.