дивись.info

Рейтинг Зеленського впав нижче 30%

Рейтинг Зеленського впав нижче 30%

Якби вибори президента України відбулися на початку вересня 2020 року, то за Володимира Зеленського проголосували б 29% громадян (серед тих, хто буде брати участь і визначився з вибором). Півтора місяця тому його президентський рейтинг становив трохи більше 30%.

Про це йдеться в соцопитуваннях групи «Рейтинг».

Крім того, за Юрія Бойка планують голосувати 15,5% респондентів, за Петра Порошенка – 14%, за Юлію Тимошенко – 9,3%, Ігоря Смешка – 6,4%, Олега Ляшка, Сергія Притулу, і Володимира Гройсмана – по 3,6%. Рейтинг інших кандидатів – нижче 3%. Тих, хто не визначився – близько 14%.

Опитування проведено Соціологічною групою «Рейтинг» 3-6 вересня 2020 року серед 2000 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності з довірчою ймовірністю 0,95: не більше 2,2%.

Нагадаємо, за даними опитування Соціологічної групи «Рейтинг», в середині липня за Володимира Зеленського проголосували б 30,2% громадян (серед тих, хто буде брати участь і визначився з вибором).

Зазначимо, три місяці тому, за даними опитування Соціологічної групи «Рейтинг», президентський рейтинг Зеленського становив майже 40%.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.