Що буде із заповідником «Тустань»

Що буде із заповідником «Тустань»
Фото ілюстративне. Джерело: kamienczanka.livejournal.com

У середу, 16 вересня, в Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області відбулась робоча зустріч з керівництвом заповідника «Тустань» щодо врегулювання питання про ймовірне незаконне захоплення частини території заповідника, яке було висвітлено в ЗМІ.

Учасниками наради узгодили подальші кроки щодо внесення інформації про землі історико-культурного призначення до Державного земельного кадастру.

«Найкращий шлях до порозуміння та вирішення суспільно важливих питань це діалог. З свого боку ми дотримуватимось досягнутих домовленостей у питанні збереження території історико-культурного призначення»,- зазначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

За результатами зустрічі узгоджено подальший план дій. Найближчим часом заповідник «Тустань» подає до Головного управління документи щодо надання дозволу на відведення земельної ділянки. При наданні дозволу буде проведено топографо-геодезичні роботи ліцензованою землевпорядною організацією. Після проведення цих робіт з винесення меж на місцевості (в натурі) буде встановлено межі земельної ділянки та зроблено подальші кроки у справі збереження території заповідника.

Про етапи та хід здійснення цих робіт будуть додатково інформувати.

Нагадуємо, у вівторок, 15 вересня, з'явилась інформація про те, що в заповіднику «Тустань» незаконно захоплюють земельну діяльнку приватні особи.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: