дивись.info

NASA планує наукову місію на Венеру

NASA планує наукову місію на Венеру

NASA розглядає можливість до квітня 2021 року відправити наукову місію на Венеру. За словами вчених, ця місія може допомогти визначити, чи є на цій планеті життя.

Про це йдеться у повідомленні Reuters.

У понеділок 16 вересня міжнародна дослідницька група описала докази існування потенційних мікробів, що мешкають у суворо кислих венеріанських хмарах. Дослідники виявили сліди фосфіну, газу, який на Землі виробляється бактеріями, що населяють безкисневе середовище.

Це дало вагомі докази потенційного життя поза Землею.

У лютому американське космічне агентство відібрало чотири запропоновані місії, які комісія NASA зараз переглядає. Дві з них включатимуть роботизовані зонди до Венери. Один із них – DAVINCI +,  може відправити зонд у атмосферу Венери.

Друга із запропонованих місій на Венері, VERITAS – має зосередиться на розумінні геологічної історії планети.

Також, у космічному агенстві ще є місії з дослідження вулканично активного супутника Юпітера Іо та крижаного супутника Нептуна – Тритон.

Читайте також: В Україні призначать міністра по космосу

NASA заявило, що може обрати одну або дві місії.

Адміністратор NASA Джим Бріденстайн заявив, що процес відбору нових потенційних місій буде жорстким, «але я знаю, що процес буде справедливим і неупередженим». Також він наголосив, що «час визначити пріоритет Венери».

Пошуки життя в інших місцях Сонячної системи досі не були зосереджені на Венері.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.