дивись.info

Понад 2 мільярда субсидій Кабмін перенаправив на ремонт доріг

Понад 2 мільярда субсидій Кабмін перенаправив на ремонт доріг
Фото: ілюстративне. Джерело: Департамент дорожнього господарства

У четвер,17 вересня, Верховна Рада ухвалила законопроєкт №3991 який, зокрема, передбачає перенаправлення 2,2 мільярда гривень субсидій на ремонт доріг.

«За» відповідне рішення проголосувало 255 народних депутатів.

Закон передбачає додаткове виділення Укравтодору з держбюджету 2,16 млрд грн на ремонт мостів і доріг — при цьому на таку ж суму передбачено скорочення витрат Мінсоцполітики за бюджетною програмою «Виплата пільг і житлових субсидій громадянам на оплату ЖКП, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в грошовій формі».

Також пропонується на 750 млн грн збільшити витрати держбюджету на фінансування МВС, збільшивши на таку ж суму доходи держбюджету в частині неподаткових надходжень.

Окрім цього, згідно з документом передбачається виділення з бюджету 243,75 млн грн обласним державним адміністраціям (в тому числі 199,79 млн грн — на оплату праці), 117,3 млн грн — до Мін’юсту за програмою «Виконання покарань установами і органами Державної кримінально-виконавчої служби України».

Для ГБР пропонують виділити 68,6 млн грн, 9,8 млн грн — для Міненерго (з них 8,03 млн грн — на оплату праці).

Читайте також: «Велике будівництво»: як монополія зриває ремонт доріг на Львівщині

Згідно зі змінами, внесеними до другого читання, витрати в обсязі 2,87 млрд грн, заплановані на обслуговування держборгу, перенаправлені на низку інших програм.

Так, 5,87 млн ​​грн виділені на створення Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей, 25 млн грн — на утримання Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості.

Також додатково виділять 301,33 млн грн на утримання органів прокуратури, 381 млн грн — на забезпечення діяльності Збройних Сил, 290 млн грн — для СБУ, 50 млн грн — на придбання житла для військовослужбовців Державної прикордонної служби.

Кабмін направив 1,920 млрд грн і нерозподілені витрати 2019 року в розмірі 94,142 млн грн на розвиток автодоріг.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.