дивись.info

Що потрібно зробити львів’янам, аби опалювальний сезон у їхньому будинку почався вчасно

Що потрібно зробити львів’янам, аби опалювальний сезон у їхньому будинку почався вчасно

ЛМКП «Львівтеплоенерго» готується до опалювального сезону 2020−2021 р. Так, цього тижня підприємство розпочало заповнення водою теплових мереж і внутрішньобудинкових систем опалення, – повідомляють у пресслужбі ЛМР.

Підставою для заповнення внутрішньобудинкових систем опалення житлового фонду і бюджетних установ (освіта і медицина) є підписані акти готовності будинків до зими. Станом на сьогодні вже заповнено водою 224 будинки, які обслуговує підприємство.

«Для того, щоб не виникало проблем із подачею опалення, з середини вересня ми розпочали поетапне заповнення водою теплових мереж і внутрібудинкових систем опалення. Це дозволяє розвантажити процес заповнення, та, в разі виявлення якихось пошкоджень у системах, їх можна буде ліквідувати.

Для того, щоб заповнити водою внутрібудинкову систему, необхідно, щоб будинок був технічно готовим. Про це свідчить підписаний акт готовності будинку до зими. Станом сьогодні на ранок у нас було заповнено водою 224 будинки.

Однак ця інформація буде постійно змінюватися.

Тому звертаємося до власників будинків, які ще не підготували свої будинки до зими, забезпечити технічну готовність будинків до опалювального сезону, адже при відсутності акту готовності не буде змоги подати теплоносій до будинку», — розповіли у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Нагадаємо, в опалювальному сезоні 2020−2020 р ЛМКП «Львівтеплоенерго» подаватиме опалення до 1614 будинків.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.