дивись.info

У Львові презентували книгу про битву за Слов’янськ

У Львові презентували книгу про битву за Слов’янськ

Днями у Парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького відбулася презентація книги «Слов’янськ. Початок війни» Артема Шевченка.

Це викладена в хронології історія періоду окупації міста Слов’янськ російськими військовими з 12 квітня по 5 липня 2014 року зі спогадами очевидців та фото.

Виступили автор книги, директор департаменту МВС України Артем Шевченко, директор видавництва «Фоліо» Олександр Красовицький, радник міністра внутрішніх справ Євген Терехов, дружина загиблого генерал-майора Національної гвардії України Сергія Кульчицького, а також родичі івано-франківських міліціонерів-спецпризначенців, які 29 травня 2014 року загинули у збитому над Слов’янськом вертольоті.

Презентація почалася з хвилини мовчання, після якої Артем Шевченко, який перебував на сході України з перших днів війни, розповів: «У квітні-травні 2014 року я був телевізійним репортером, а вже коли почав працювати у міністерстві, Олександр (директор видавництва) вийшов з такою ініціативою до мене – написати про Слов’янськ, зібрати докупи всі ці спогади, враження, поспілкуватися з тими, з ким я не спілкувався, зробити наш погляд на операцію у Слов’янську. Це було нелегке завдання, тому що для цієї книги ми зібрали інтерв’ю фактично всіх військово-політичних керівників того часу в нашій країні. Нелегко було домовитися про інтерв’ю з Петром Порошенком, Віктором Муженком. Ми вдячні цим людям за те, що вони своїми спогадами фактично розбудили події, які стирає час».

Також він наголосив на тому, що окупація міста для всіх військових та політичних структур була «вперше», тобто такою проблемою, із якою вони раніше не стикалися, а тому кожний розділ книги починається зі слова «перший».

Після презентації можна було безкоштовно отримати зразок книги з автографом.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.