дивись.info

ДАБІ дозволила будівельні роботи з рекультивації Грибовицького сміттєзвалища

ДАБІ дозволила будівельні роботи з рекультивації Грибовицького сміттєзвалища
Грибовицьке сміттєзвалище. Фото з архіву.

ЛКП «Зелене місто» отримало дозвіл на початок будівельних робіт із рекультивації Грибовицького полігону ТПВ — документ погодила ДАБІ. Так, вже найближчим часом підрядник «J/V GOKSIN INSAAT — HAYAT GROUP» приступить до початку будівельних робіт.

Про це повідомляє пресслужба Львівської мерії.

Як зазначив директор ЛКП «Зелене місто» Святослав Євтушенко, підрядник зобов`язаний облаштувати бічні схили мас відходів, щоб забезпечити стабільний кут нахилу, який підходить для установки технічного та остаточного шару покриття.

Також проєктом передбачено зробити остаточний купол із відпрацьованої маси відходів, щоб гарантувати відсутність ставків і фільтрації дощової води. Разом із тим підрядник має встановити технічний і остаточний шар покриття на виположених схилах, щоб зменшити проникнення дощової води в масу відходів.

«Крім того, будуть вжиті заходи для осушення фільтрату в основі маси відходів, забезпечено правильне управління поверхневим стоком зі сміттєзвалища та його ефективне відведення від маси відходів. Підрядник має гарантувати, що полігонний газ із відходів правильно відкачується і відводиться у спеціальну мережу, а потім видаляється шляхом спалювання. Передбачається, що ці роботи триватимуть майже два роки», — повідомив Святослав Євтушенко.

Нагадаємо, рекультивація полігону відбуватиметься у два етапи — технічна та біологічна. До цього на сміттєзвалищі тривали підготовчі роботи, які передували проведенню основних.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.