дивись.info

У Львові відбудеться фестиваль сучасної музики «Контрасти»

У Львові відбудеться фестиваль сучасної музики «Контрасти»

Впродовж 25 вересня – 4 жовтня у Львові відбудеться 26-й Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти», організатором якого є Львівська національна філармонія. Темою цьогорічного фестивалю є «Метаморфози-2020».

Фестиваль триватиме десять днів, у його програмі – двадцять подій симфонічної, камерно-інструментальної, електроакустичної та вокальної музики. У подіях Контрастів візьмуть участь музиканти з України, Польщі та Німеччини.

1 жовтня у виконанні Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» відбудеться прем’єра твору Ольги Криволап «Carmina amoris» (Пісні кохання) для струнних. Знаменитий цикл «Місячний П’єро» Арнольда Шенберґа прозвучить 27 вересня в перекладі українською. Також у програмі «Контрастів» – електроакустичні перформанси Максима Коломійця («Внутрішні голоси», 2 жовтня) та Остапа Мануляка («Визволення з плаского світу IІ», 3 жовтня).

Гостем цьогорічних «Контрастів» стане польський ансамбль Kwartludium.

Закриття Фестивалю відбудеться 4 жовтня під батутою польського диригента Вінсента Козловського. У програмі концерту у виконанні Струнної групи Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії звучатиме композиція Ріхарда Штрауса «Метаморфози», назва якої й підштовхнула організаторів Фестивалю до створення концепції.

Вже втретє відбуватимуться Міжнародні майстер-класи нової музики COURSE.

Також у програмі Фестивалю три інтерактивні лекції німецького філософа сучасного мистецтва Гаррі Лєманна, які транслюватимуться наживо на Камерній сцені Львівської філармонії. Він також матиме можливість бачити учасників лекції, які в свою чергу матимуть можливість задавати лектору запитання.

Усі лекції безкоштовні. Відвідати їх можна буде за попередньою реєстрацією, оскільки кількість місць на Камерній сцені обмежена.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.