дивись.info

Кабмін спростив ведення бізнесу в Україні

Кабмін спростив ведення бізнесу в Україні
Фото ілюстративне

Кабінет Міністрів скасував 36 неактуальних і застарілих нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у сферах цінового держрегулювання, енергетики та ліцензування видів госпдіяльності.

Рішення ухвалили на засіданні в середу, 23 вересня.

У пресслужбі Мінекономіки зазначили, що воно дозволить створити прозорі та зрозумілі вимоги до бізнесу та держорганів, а також уникнути зловживань.

«Сьогодні ми стали на крок ближче до того, щоб забезпечувати комфортні умови для ведення бізнесу в Україні, що є незмінним пріоритетом уряду і Мінекономіки. Прозорі правила і відсутність надлишкового регуляторного тиску – необхідна умова для розвитку підприємництва», – зазначив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.

Нагадаємо, в липні в Мінекономіки спрогнозували, що Україна може поліпшити свої позиції і піднятися на 10-20 сходинок в рейтингу від фахівців Світового банку Doing Business-2021, який характеризує легкість ведення бізнесу в різних країнах. Минулого року Україна посіла 64 позицію серед 190 країн-учасниць.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.