дивись.info

У Львові відбудеться Форум ветеранОК

У Львові відбудеться Форум ветеранОК

Перший жіночий ветеранський простір «Рехаб» організовує форум, що відбудеться 26-27 вересня та збере понад 30 ветеранок зі всієї України.

Метою заходу є згуртування жінок, які пройшли війну, а тепер повертаються до звичного життя та долають проблеми, пов’язані з самореалізацією, комунікацією, психологічною реабілітацією, питаннями у сфері гінекології та репродуктивності.

Голова Першого жіночого ветеранського простору «Рехаб» Марія Петришин зауважила: «Ми будемо мати дуже насичену і нестандартну програму. Наприклад, у панелі щодо самореалізації серед гостей – шоумен Стас Стадницький і Ірина Царук, яка, незважаючи на прикутість до інвалідного візка, реалізувала себе. Дівчатам буде цікаво довідатися історію їхньої самореалізації і надихнутися. Також буде кілька спікерок-ветеранок, які започаткували успішну власну справу і є прикладом для інших. Будуть бесіди з відомими жінками-лідерками, які поділилися репептом згуртування товариств. Окрему увагу ми приділяємо питанням репродуктології та гінекології, оскільки це велика проблема для ветеранок. І для цього організована окрема велика панель».

Важливо, що за рік роботи простору вдалося допомогти більше ніж 25 жінкам, які пройшли війну.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.