Вулицю Бандери закривають на ремонт

DSC_1305

З 28 вересня розпочинається реконструкція вулиці Бандери. Як розповіли у мерії, роботи  відбуватимуться поетапно і розпочнуться з відрізку від вул. Чупринки до вул. Антоновича.

«Роботи на об'єкті поділено на три етапи. Перший етап — від вул. Чупринки до вул. Антоновича, другий — від вул. Антоновича до вул. Героїв УПА, третій — від вул. Героїв УПА до вул. Городоцької», - розповіла директорка ЛКП «Львівавтодор» Оксана Єстеферова.

На час ремонтних робіт відбудуться зміни у русі громадського транспорту. За інформацією управління транспорту ЛМР, у зв’язку із перекриттям для проїзду вул. С. Бандери (від вул. Чупринки до вул. Антоновича) автобусні маршрути № 15, № 24, № 41, № 42 та № 43 будуть курсувати за зміненою схемою руху, а саме: вул. С. Бандери — вул. Русових — вул. Київська — вул. Ген. Чупринки — надалі за маршрутом (в обох напрямках).

Трамвайний маршрут № 1 буде об'єднано з маршрутом трамваю № 7, який буде здійснювати курсування за маршрутом вул. Городоцька — вул. Підвальна — вул. Личаківська — вул. Мечникова — вул. Вахнянина (в обох напрямках). Трамвайний маршрут № 7 тимчасово рух припинить.

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», проектом реконструкції передбачається виконання таких робіт: повне розбирання дорожнього одягу, трамвайних колій і тротуарів; зрізка зелених насаджень, які попадають в межі виконання робіт; реконструкція всіх інженерних мереж згідно з наданими технічними умовами служб міста; влаштування проїзної частини і суміщених з нею нових трамвайних колій посередині вулиці; влаштування контактної мережі трамваю, вуличного електроосвітлення; влаштування вздовж проїзної частини з обох боків велосипедних смуг та, на окремих ділянках, — велосипедних доріжок; влаштування кишень для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків; влаштування тротуарів і пішохідних зон з забезпеченням умов для пересування маломобільних груп населення; благоустрій вуличного простору.

«Зараз вулиця Бандери має ширину 10 м, які абсолютно нераціонально використовуються. Тут неможливо розмістити ні велодоріжки, ні місць для паркування, ні облаштувати зручну інфраструктуру для громадського транспорту. Після ремонту на вул. С. Бандери залишиться дві смуги для руху транспорту, будуть велосмуги по краях проїзної частини, будуть організовані «віденські» зупинки, декілька десятків місць для паркування. Тобто прагнемо задовільнити потреби всіх учасників дорожнього руху. Дорога буде вистелена бруківкою, і також повторно буде використано бордюрний камінь, який зараз є. Однак, щоб зменшити рівень шуму, в міжколійному просторі і в місцях для паркування, буде вистелена та бруківка, що є на вулиці, а по тій частині, де їдуть автомобілі, буде застосована бруківка «римський камінь», бо зменшує генерацію шуму від автомобілів», - розповів заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: