У Львові можна безкоштовно оцифрувати домашні кінозаписи

стрічка

В Центрі міської історії до 1 жовтня можна безкоштовно оцифрувати свої домашні кінозаписи на 8 мм та 16 мм плівках. Вже традиційно восени міський медіаархів Центру міської історії організовує такі дні відкритих дверей, з нагоди Міжнародного дня домашнього кіно.

Про це повідомляють у пресслужбі ЛМР.

Копії оцифрованих матеріалів стануть частиною міського медіаархіву, а відібрані матеріали можна буде переглянути під час Дня домашнього кіно в жовтні.

Зйомки на 8 мм кінокамеру — практика, яка набула особливої популярності у 60-х роках. Це відбулось завдяки поширенню технології та появі виробничих потужностей, які забезпечували обіг кіноплівки. У Львові використання цього формату можна виявити ще із середини 90-х. Співіснуючи протягом певного періоду з новим на той час відео, кіноплівка остаточно програла конкуренцію. Через компактність та доступність характерним для 8 мм було приватне використання, зйомки побутових та сімейних сюжетів. Це сформувало цілий жанр, який сьогодні називаємо «домашнє кіно». Нерідко відповідні записи можна зустріти і на 16 мм плівках.

«Сьогодні і домашнє кіно, і кіно аматорське потребує досліджень та збереження. Це також шанс, щоб віднайти особисті сімейні історії, часто небачені, і поділитись ними. Щоб дізнатись деталі щодо оцифрування Ваших домашніх відеозаписів, пишіть на адресу керівника міського медіаархіву Олександра Маханця: [email protected], або ж завітайте до нашого офісу: вул. Академіка Богомольця, 6», — зазначають в Центрі міської історії.

Детальніше — на сайті: https://www.lvivcenter.org/updates/hmd2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: