дивись.info

Понад 30 захисниць зі всієї України зібралися на «Форум ветеранОК» у Львові

Понад 30 захисниць зі всієї України зібралися на «Форум ветеранОК» у Львові

Масштабна подія «Форум ветеранОК» триває з 26 по 27 вересня. До нього долучилися жінки з Києва, Ірпіня, Черкас, Новоград-Волинського, Одеси, Щастя, Вінниччини та Львівщини.

Метою Форуму є згуртування жінок, які пройшли війну, а тепер повертаються до звичного життя та долають проблеми, пов’язані з самореалізацією, комунікацією, психологічною реабілітацією, здоров’ям.

«Ми дуже довго готувались до цього заходу, і ви матимете змогу впродовж двох днів отримати масу задоволення, тому що на вас чекають спікери, цікаві івенти. Але, звичайно, основною місією нашого простору є здоров’я ветеранок. Протягом цього року нам вдалося надати допомогу більше ніж 20 жінкам: це і оперативні втручання, і консультації, і лікування», – сказала голова Першого жіночого ветеранського простору «Рехаб» Марія Петришин.

Виступив також представник Львівської міської ради Юрій Лукашевський: «Коли я зайшов сюди у приміщення, і побачив ці усмішки, почув ці розмови між учасницями, то зрозумів, що це саме той захід, який багатьох об’єднав. Цей проєкт є платформою для об’єднання Львова зі всією країною».

Крім того, директорка Львівського обласного клінічного перинатального центру Марія Малачинська провчитала лекцію на тему «Репродуктивні та гінекологічні проблеми ветеранОК», а після завершення учасниці проєкту потрапили на екскурсію центром Львова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.