дивись.info

Облрада просить в НСЗУ виділити лікарням гроші на лікування коронавірусу

Облрада просить в НСЗУ виділити лікарням гроші на лікування коронавірусу

Облрада звернулася до Національної служби здоров’я України щодо виділення медичним закладам Львівщини додаткових коштів для лікування хворих на COVID-19.

Депутати нагадують, що для госпіталізації осіб з підозрою на ймовірну гостру респіраторну хворобу, спричинену COVID-19, визначено комунальні заклади, які надають допомогу пацієнтам з ознаками COVID-19, а саме КНП ЛОР «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня», КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи», КНП ЛОР «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр» та КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня».

«Зважаючи на складну санітарно-епідеміологічну ситуацію на території Львівщини та гостру потребу медичних закладів для забезпечення повноцінного лікування і надання адекватної допомоги пацієнтам, обласні медичні заклади ІІІ рівня надання спеціалізованої допомоги потребують додаткового фінансування в обсязі 80 мільйонів гривень. Відсутність фінансування унеможливлює належного лікування хворих, особливо пацієнтів зі складним перебігом коронавірусної інфекції, яка потребує дороговартісної та тривалої терапії лікарськими засобами та кисневої підтримки», – йдеться у зверненні депутатів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.