дивись.info

Козицький погодив проєкт будівництва сміттєпереробного заводу на вулиці Пластовій

Козицький погодив проєкт будівництва сміттєпереробного заводу на вулиці Пластовій

Учора, 30 вересня, голова Львівської облдержадміністрації підписав розпорядження про погодження проєкту будівництва сміттєпереробного заводу у Львові, на вулиці Пластовій.

Відповідний документ оприлюдненно на сайті ЛОДА.

У документі зокрема йдеться: «Погодити проєкт «Будівництво механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів у м. Львові, на вул. Пластовій, 13» на суму 1 287 444 162 (один мільярд двісті вісімдесят сім мільйонів чотириста сорок чотири тисячі сто шістдесят дві) гривні, у тому числі:

  • будівельні роботи – 453 366,841 тис. гривень;
  • устаткування – 610 734,082 тис. гривень;
  • інші витрати – 223 343,239 тис. гривень.

Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків».

Нагадаємо, що, згідно з проєктними рішеннями, потужність майбутнього механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів має становити 250 тис. тонн на рік. Загальна площа під комплексом – 21 902 квадратних метрів. Тривалість будівництва – 2 роки. Кількість нових робочих місць — 144 працівники. Загальна вартість проєкту – 1,167 млрд грн.

На втілення проєкту Львів отримав 25 мільйонів євро кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку та 10 мільйонів єврогранту – безповоротної фінансової допомоги від екологічних фондів. Внесок міста – 6,75 мільйона євро.

У ЛКП «Зелене місто» зазначають, що наразі тендер щодо будівництва сміттєпереробного заводу перебуває на фінальному етапі. Також завершуються підготовчі роботи, які передують початку основного будівництва.

Читайте також: Нескінченна історія, або Знову про сміттєпереробний завод у Львові

Тим часом досі тривають суди щодо будівництва сміттєпереробного комплексу на вулиці Пластовій. З 2018 року мешканці Знесіння та Кривчиць намагаються оскаржити рішення виконкому Львівської міської ради.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.