• USD: 35.70
  • EUR: 37.70

Держгеокадастр Львівщини з початку 2020 року зареєстрував 100 тис земельних ділянок

Держгеокадастр Львівщини з початку 2020 року зареєстрував 100 тис земельних ділянок

Упродовж 2020 року державними кадастровими реєстраторами територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстровано 99463 земельні ділянки в Національній кадастровій системі. Відзначимо, що майже всі заяви надійшли за допомогою онлайн-сервісів Держгеокадастру.

«Робота з наповнення баз даних Держгеокадастру здійснюється нашими працівниками безперервно. Це забезпечує якісне та оперативне надання послуг громадянам, мінімізує кількість контактів з чиновниками, сприяє встановленню прозорих земельних відносин в Україні та забезпечить можливості ефективного управління земельними ресурсами на рівні громад», – зазначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Загалом, цьогоріч (станом на 2 жовтня), до територіальних органів Львівської області надійшло понад 163 тис. (163459) заяв про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру опрацювали понад 161 тис. (161911) заяв, або 99 % від їх загальної кількості. Також внесено 61 відомость про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць.

Окрім цього однією з найпопулярніших послуг залишається видача витягу із Державного земельного кадастру. Загалом по області, від початку року, опрацьовано понад 48 тис. заяв про видачу таких витягів.

Довідка

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: