дивись.info

У Мінфіні звітують, що з «коронавірусного» фонду використали 39% коштів

У Мінфіні звітують, що з «коронавірусного» фонду використали 39% коштів

З Фонду боротьби з COVID-19 станом на 29 вересня було використано 25,8 млрд грн. Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.

Станом на 29 вересня 2020 року з Фонду боротьби з COVID-19 вже використано 25,8 млрд грн, або 39% виділених коштів. Зокрема, на охорону здоров’я використано 2,7 млрд грн (17% виділених коштів). У сфері охорони здоров’я з Фонду також передбачено виділення 100 млн грн на закупівлю апаратів штучної вентиляції легенів (на сьогодні ці кошти в повному обсязі передані головному розпоряднику – Міністерству охорони здоров’я; МОЗ); та майже 3 млрд грн – на забезпечення лабораторій МОЗ та закупівлю засобів індивідуального захисту для працівників закладів охорони здоров’я, з яких наразі використано 553,5 млн грн.

Крім коштів Фонду, зазначають у Мінфіні, заходи із протидії COVID-19 фінансуються також з інших джерел. Так, за програмою медичних гарантій, Національна служба здоров’я вже здійснила оплати закладам охорони здоров’я на суму понад 4,8 млрд грн за послуги, що пов’язані із лікуванням COVID-19. Крім того, з коштів місцевих бюджетів витрачено 3,3 млрд грн (станом на 24 вересня 2020 року) на придбання товарів і послуг для запобігання поширенню COVID-19.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.