дивись.info

Генпрокурорка анонсувала конкурс на посаду очільника САП

Генпрокурорка анонсувала конкурс на посаду очільника САП

Про це вона сама зазначила на сторінці в соцмережі. Ірина Венедіктова зауважила, що скоро стартує процедура відбору на незалежного очільника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

«Україні потрібен потужний, дієвий і незалежний очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. І вже днями стартує процедура відбору – комісія укомплектована, Офіс Генпрокурора готовий організаційно і технічно забезпечити весь процес на гідному рівні, без жодного втручання чи впливу.

Сьогодні у нас вітальна зустріч з членами конкурсної комісії, народними депутатами, представниками міжнародних інституцій. Комісія має визначитися із датою першого засідання і вже невдовзі оголосити сам конкурс на адміністративні посади в САП.
Певна, що комісії буде непросто – місія відповідальна і надважлива, плюс – надзвичайний контроль громадськості та міжнародної спільноти», – написала Ірина Венедіктова.

Також вона зауважила, що не дозволить нікому протидіяти законному та прозорому обранню керівника САП.

«Якщо будуть будь-які спроби зовнішнього втручання – Офіс Генпрокурора буде реагувати принципово», – резюмувала генеральна прокурорка країни.

Нагадаємо, 21 серпня генпрокурор Ірина Венедіктова підписала наказ про звільнення Назара Холодницького з посади заступника генпрокурора – керівника САП.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.