дивись.info

Мешканців області запрошують на акцію з осіннього висаджування дерев

Мешканців області запрошують на акцію з осіннього висаджування дерев
plant a tree natural background Plant Coffee seedlings in nature green fresh

Участь в акції з осіннього висаджування дерев запрошують взяти громадськість Львівщини, учнівську та студентську молодь, представників інститутів громадського суспільства, органів влади, засобів масової інформації, державних установ та організацій, бізнесових структур. Захід відбудеться 17 жовтня, – повідомляють у пресслужбі Львівської ОДА.

«Між Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Державним агентством лісових ресурсів України та Благодійною організацією «Озеленення України» 9 вересня підписано Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво, щодо впровадження загальнодержавної екологічної ініціативи із висаджування дерев та іншого співробітництва у сфері охорони навколишнього природного середовища метою якого є проведення акції з осіннього висаджування 1 млн дерев за один день, 17 жовтня цього року»,  – інформують у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства (Львівського ОУЛМГ).

Кожен охочий  зможе безпосередньо в лісі, прослухавши  короткий інструктаж від професійних лісівників, висадити одно-дворічні саджанці за допомогою спеціального обладнання.

Для належної організації проведення Акції та широкого доступу до інформації усіх охочих, на сайті Львівського ОУЛМГ та на вебсайтах державних лісогосподарських підприємств буде зазначена вся необхідна інформація щодо відповідальних осіб (ПІБ, контактні телефони), локацій – лісових ділянок, де проводитиметься Акція.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.