дивись.info

У ЛКП «Лев» дев’ятеро собак шукають домівку (фото)

У ЛКП «Лев» дев’ятеро собак шукають домівку (фото)
Фото ілюстративне. Джерело: "Львівські лапи" //Instagram

На базі ЛКП «Лев» по вул. Промисловій, 56 у Львові перебуває 9 собачок вулиці, які шукають домівки.

Усі тваринки оглянуті фахівцями та готові оселитись з новими господарями.

МИШКА, 2 роки. Місце відлову: вул. Труша. Компанійська собачка, метис лайки. Вихована, енергійна, вміє гуляти на повідку. Завжди радісна і вдячна людям за все, хоч ми нічого надзвичайного ще для неї не зробили.

ЗЕВС, 5 років. Місце відлову: вул. Заклинських-Старознесенська. Добродушний собака, метис вівчарки. Розумний, ніжний. З задоволенням прийняв ванну і вдячно облизував руки грумеру. Можливо, був домашнім.

ГАНС, 3 роки. Місце відлову: вул. Франка-Саксаганського. Молодий ведмедик, надзвичайно дружелюбний і оптимістичний собака. Виглядає доглянуто і поводить себе виховано. Однозначно жив з людиною, але чомусь опинився на вулиці.

ЗЮЗЯ, 1 рік. Місце відлову: вул. Замарстинівська. Зворушлива, тендітна собачка. Така скромна-скромна. І дуже ніжна. Швидше за все, нею ніхто ніколи не опікувався, а вона дуже цього потребує і до цього тягнеться.АДАМ, 5 років. Місце відлову: вул. Наукова (Аквапарк).
Наскільки великий, настільки і добрий собака. Ручний, спокійний, жодної агресії. Має суворий вираз обличчя, яким може відлякувати бандитів. Але це омана – насправді він нікого не образить.

ЕЛЬВІНГ, 9 років. Місце відлову: вул. Широка. Як можна було позбутися цього старенького зайчика? Весь в ранах, запалені оченята, кудлатий, як домовичок. Ми його підстригли, почали лікувати і обов’язково знайдемо сім’ю. Бо він прекрасний собака!ЙОКО, 8 років. Місце відлову: вул. Дж. Леннона. Ця дамочка приїхала до нас на щорічну вакцинацію, бо дбає про своє здоров’я. Не дуже комунікабельна, але якщо її вже розкрутити на розмову, розкривається і лагідно щебече.

МЕРЛІН, 13 років. Місце відлову: вул. Тракт Глинянський.
Таких сонячних дідусів ми давно не бачили! Ніжний, добрий, безпосередній, як дитина. Метисердельтер’єра. Потребує тепла і доброго слова. Ми дуже чекаємо на людину, яка б змогла зробити його старість затишною.ЗЮМ, 7 років. Місце відлову: вул. Франка. Вродливий, міцний і дуже приємний собака. Потрапив до нас вже кастрованим, тож, можливо, мав господарів. Як і чому спонтанно з’явився в центрі і лежав під дощем – невідомо. Він, як і всі,
хоче опинитися вдома!

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.