дивись.info

Мінфін отримав до проєкту бюджету пропозицій на 1,1 трильйона

Мінфін отримав до проєкту бюджету пропозицій на 1,1 трильйона
Фото ілюстративне.

Додаткова потреба у видатках проєкту держбюджету на 2021 рік, заявлена головними розпорядниками коштів, загалом становить більше 1,1 трильйона гривень – що приблизно дорівнює розміру ще одного бюджету України.

Про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

Мінфін завершив проведення моніторингу оприлюднення бюджетних запитів на 2021-2023 рр., які згідно з Бюджетним кодексом мають бути публічно доступними на сайтах ГРК.

На сьогодні 91% головних розпорядників коштів держбюджету дотримались вимог чинного законодавства та розмістили бюджетні запити на своїх сайтах.

9% відомств, які не надали інформацію, це ті ГРК, бюджетні запити яких містять інформацію з обмеженим доступом, і ГРК, які у процесі створення.

Додаткова потреба у видатках проєкту держбюджету на 2021 рік, заявлена головними розпорядниками коштів, загалом становить більше 1,1 трильйона гривень.

«Ми отримали пропозицій до проекту держбюджету-2021 тільки від ГРК на суму 1,1 трлн грн – це ще на один такий бюджет, який ми підготували», – коментує Перший заступник Міністра фінансів Денис Улютін.

Крім того, найближчим часом народні депутати також нададуть свої пропозиції до проекту бюджету на 2021 рік.

Згідно з бюджетним календарем, парламент має прийняти держбюджет-2021 в першому читанні до 20 жовтня.

«Ми будемо відстоювати принципи збалансованості бюджету, реалістичності і неможливості його роздування. Наша принципова позиція – всі пропозиції до держбюджету мають бути підтверджені фінансовим ресурсом з чіткими розрахунками», – наголосив Улютін.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.