дивись.info

Які свята відзначають 7 жовтня (іменини, народні прикмети)

Які свята відзначають 7 жовтня (іменини, народні прикмети)
Сьогодні, 7 жовтня, професійне свято листоноші. Фото ілюстративне, з вільних джерел.

ІА Дивись.info підготувала підбірку важливих подій і свят, які відзначають 7 жовтня в Україні та світі.

Свята та події 7 жовтня

Сьогодні — Всесвітній день дій за гідну працю, Міжнародний день «В школу пішки або на велосипеді». Свято проводять з 1997 року в першу середу жовтня.

У цей день також відзначають професійне свято листоноші. Також Міжнародний день поінформованості про тригемінальну невралгію — це патологія, при якій спостерігається ураження периферичних нервових закінчень, розташованих в лицьовій області. Вона зазвичай викликається запаленням однієї або декількох гілок трійчастого нерва.

Яке сьогодні релігійне свято

У середу, 7 жовтня, Православна церква шанує пам’ять першомучениці Теклі, послідовниці апостола Павла, яка зазнала багато страждань за свою святість і чистоту дівочу. У віці 18 років вона звернулася в християнську віру, усвідомлено ставши нареченою Жениха Небесного.

Християнська віра допомогла Теклі перенести всі страждання і муки від гонителів християн і від чоловіків, які посягали на її дівоцтво (свята відрізнялася прекрасною зовнішністю).

Її намагалися спалити на багатті, але пішов дощ з градом і вогонь погас. Теклу не розшматували й дикі звірі, а лише покірно лизали їй ноги. П’яні хлопці хотіли збезчестити святу діву, але Господь розгорнув перед нею гору і вкрив її від переслідувачів в печері. Свята рівноапостольна Текла дожила до 90 років, зцілюючи стражденних духом і плоттю, проповідую Істину і багатьох звертаючи до віри.

Іменини 7 жовтня

Сьогодні іменини святкують: Давид, Семен, Владислав, Антон, Степан, Дмитро та Фекла.

Прикмети 7 жовтня

  • Якщо на Теклю сонячно і тепло, то невдовзі погода зміниться;
  • Якщо сьогодні чути грім, то зима буде теплою і сніжною;
  • Якщо птахи сьогодні літають низько, то зима прийде рано і буде морозною;
  • Якщо на деревах багато жолудів, то взимку буде багато снігу, а наступний рік буде врожайним.

Також у народі вірили, що сьогодні не можна лаятись, зациклюватись на поганих думках, ходити по росі босоніж. Подейкують, що й не можна дивитись у дзеркало до сходу сонця та займатись тяжкою фізичною працею.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.