дивись.info

Що відомо про ринок вітчизняних автівок, – Укравтопром

Що відомо про ринок вітчизняних автівок, – Укравтопром
Фото ілюстративне. Джерело: Твоя машина

У вересні на українських заводах було зібрано 861 од. автотранспортних засобів. Це найбільший показник за дев’ять місяців з початку року.

Про це повідомляє Укравтопром.

Так, у вересні відновив випуск легкових автомобілів запорізький автозавод. За місяць на ЗАЗі виготовили 248 машин.

На Єврокарі зібрали 536 автомобілів.

У результаті, вересневий підсумок легкового дивізіону українського автопрому – 784 авто, що на 18,3% менше проти минулого року.

Випуск комерційних автомобілів (без урахування АвтоКрАЗу, який перестав розкривати інформацію про своє виробництво з серпня 2016 року) склав 4 шт. (всі виготовлені на заводі «Черкаський автобус») – це на 3 авто більше відносно вересня 2019 року.

За даними Європейської асоціації автовиробників (ACEA), продажі нових легкових автомобілів у країнах Європейського Союзу за 8 місяців 2020 року знизилися на 32% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Зазначається, що з початку року європейці купили 6,124 млн нових автомобілів, що майже на 2,9 млн менше, ніж роком раніше.

Найбільше постраждав авторинок Іспанії, де продажі впали на 40,6%. Не набагато краща ситуація в Італія, де ринок обвалився на 38,9%.

Схожа ситуація у Франції (-32,0%) і Німеччині (-28,8% ).

Що стосується брендів, то європейські продажі нових автомобілів концерну PSA Group за 8 місяців цього року впали в річному вираженні на 38,3%, Volkswagen Group – на 29,8%, групи Renault – на 34,5%.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.