дивись.info

У Львові кожен охочий зможе безкоштовно перевірити слух

У Львові кожен охочий зможе безкоштовно перевірити слух

12-13 жовтня (понеділок–вівторок) з 10.00 до 18.00 на проспекті Свободи, 28, біля Оперного театру, у спеціально оснащеному аудіометричним обладнанням автомобілі – «Кабінеті на колесах» – мешканці та гості Львова зможуть безкоштовно перевірити свій слух.

Проєкт стартував 21 вересня і обладнаний «Кабінет на колесах» вже відвідав 9 міст України. За 3 місяці автомобіль проїде 31 місто і буде зупинятись у популярних точок міста, щоб безкоштовно перевірити слух всім охочим. Графік перевірок можна знайти за посиланням.

Проєкт у життя втілює громадська організація «Відчуй», заснована у 2011 році. Ця ГО системно займається допомогою та соціальною адаптацією людей з порушеннями слуху, реалізувавши за 8 років понад 15 всеукраїнських проектів. Серед них: унікальний для України інклюзивний табір, спрямований на соціалізацію дітей із порушеннями слуху, створення креативного простору «ТАМ» та музичного класу «Біг Бах» для нечуючих, цикл уроків про інклюзію для школярів, безкоштовні онлайн-курси жестової мови для широкого загалу та медійний проект «Коли тиша заговорила».

Організатори наголошують, що за оцінками ВООЗ, кожна 10 людина у світі втрачає слух. В Україні – це кожна 8 людина. На глухоту та різні порушення слуху хворіють більше 300 млн чоловік і до 2050 року це число може зрости до 900 млн чоловік. Проте 60% випадків втрати слуху можна запобігти, якщо вчасно поставити діагноз.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.