дивись.info

Кабмін змінить критерії для «червоної зони» карантину, – джерело

Кабмін змінить критерії для «червоної зони» карантину, – джерело
Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Сьогодні на засіданні Кабінету міністрів України приймуть рішення, що стосуються критеріїв по зонах карантину. Змінять критерії для «червоної зони».

Про це повідомляє джерело в уряді, – пише РБК- Україна.

Крім того, будуть обмеження, які стосуються масових заходів. Це буде стосуватися всіх зон карантину.

Також сьогодні джерело видання повідомляло, що після селекторного засідання з головами ОДА, яке ініціював прем’єр Денис Шмигаль, буде урядове засідання.

Після цього може провести засідання Державна і регіональна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Саме вона прийме рішення про оновлення зон карантину.

«Червона зона» встановлюватись за спільним рішенням Державної та регіональної комісій ТЕБ та НС в разі: завантаженості більше 75% ліжок в закладах охорони здоров’я регіону протягом 5 днів поспіль; перевищення середнього по країні рівня захворюваності COVID-19 на 100 тис. населення за 14 днів більше ніж в 5 разів.

«Помаранчевий» рівень небезпеки встановлюється в разі: завантаженості від 50% до 75% ліжок в закладах охорони здоров’я протягом п’яти днів поспіль; проведення в регіоні тестування методом ПЛР і імуноферментного аналізу протягом п’яти днів поспіль кількості меншій, ніж 24 на 100 тис. населення щодня.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.