дивись.info

Кожен третій ПЛР-тест може показувати неправильний результат

Кожен третій ПЛР-тест може показувати неправильний результат
фото ілюстративне (з архіву)

ПЛР-тест на коронавірус показує правильний результат у 70% випадках. Тобто, фактично кожне третє тестування може видавати помилкові дані.
Про це повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко, – йдеться на «Українській правді».

За його словами, якщо ПЛР-тест показав негативний результат, то варто провести додатковий діагностичний тест, який може показати позитивний результат.

«От дивіться: з’явилися симптоми, приїхала бригада і ПЛР негативний, але симптоми є і перебіг важкий, тоді на п’ятий день проводиться ІФА на наявність імуноглобулінів. Наприклад, імуноглобулін М з’являється не з початку інфікування, а саме на п’ятий день появи клінічних симптомів», — пояснив він.

Також він повідомив, що за його даними, у 16 регіонах немає проблем зі швидкістю видачі результатів на COVID-19. Там опрацювання тестів проводиться день в день. Про які області йдеться, він не уточнив.

«Якщо десь приріст відбувається, і відповідно не справляється лабораторія, люди чекають тести кілька днів. Це через те, що нас не чують. Коли ми говоримо Дніпру — не проводьте концерти, зараз складна епідситуація. Не слухають. Результат: із 1800 зразків на залишках у них формується вже 4000 зразків», — додав він.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.