дивись.info

В Україні створили мобільний додаток-довідник про кандидатів у депутати й мери

В Україні створили мобільний додаток-довідник про кандидатів у депутати й мери
Фото ілюстративне

Напередодні місцевих виборів група одеських ентузіастів-ІТшників створила мобільний додаток PolitScanner, який забезпечує технологію розпізнавання облич і надає інформацію про кандидатів у депутати і мери міст.

Про те, як користуватись додатком, розробники повідомляють на однойменному сайті.

«Дізнайся все про політика, навівши камеру на його зображення. Мобільний додаток Politscanner допомагає швидко й зручно отримати інформацію про політика та його діяльність, біографію, програму і доходи. Для використання додатку треба його завантажити на мобільний пристрій, навести камеру телефона на зображення політика, який вас зацікавив. І протягом кількох секунд ви отримаєте детальну інформацію про діяльність політика…», – пропонують розробники мобільного додатку.

Автори радять виборцям досліджувати інформацію про тих, хто балотується в депутати і мери міст, і водночас зауважують, що «додаток не збирає ваші персональні дані, ми не агітуємо за будь-які політичні сили та політиків».

Розробники додатка Politscanner стверджують, що ставили за мету підвищити обізнаність громадян з виборчим процесом та заохотити молодь за допомогою технологічних рішень краще орієнтуватися у сучасній політиці.

Мобільний додаток доступний для використання в Одесі, Львові, Харкові, Дніпрі, Києві, Маріуполі, Миколаєві, Івано-Франківську, Вінниці, Запоріжжі, Луцьку, Тернополі та Кривому Розі. Команда проєкту продовжує працювати над тим, щоб розширити список міст.

Унікальний проєкт вдалось реалізувати упродовж року злагодженій роботі команди Інституту політичної інформації (ІПІ) та залучених фахівців.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.