дивись.info

У власність Львівської ОДА повернули земельну ділянку вартістю 17 мільйонів

У власність Львівської ОДА повернули земельну ділянку вартістю 17 мільйонів
фото ілюстративне (з архіву)

Господарський суд Львівської області задовольнив позовну заяву  органів прокуратури Львівщини в інтересах Львівської ОДА до одного з ТзОВ м.Яворів Львівської області.

Так, прокуратурою встановлено, що земельна ділянки площею близько 7 га, яка розташована за межами населеного пункту на території Старичівської сільської ради Яворівського району і надана товариству під розробку Ліс-Окілківського родовища керамзитової глини, тривалий час використовувалась відповідачем без належних на те правових підстав.

Про це повідомляють у пресслужбі Львівської обласної прокуратури.

Зокрема, строк дії договору оренди землі, укладеного відповідачем з Львівською ОДА, закінчився ще в середині жовтня 2019 року і у встановленому законодавством порядку не продовжувався та не поновлювався. Однак землі законному власнику повернуто не було, що і стало підставою для вжиття заходів представницького характеру щодо захисту інтересів держави в суді.

Як наслідок, суд погодився з доводами органів прокуратури та зобов’язав товариство повернути у власність ЛОДА земельну ділянку вартістю майже 17 млн грн.

Після набрання судовим рішенням законної сили органи прокуратури забезпечуватимуть його реальне виконання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.