дивись.info

Україна спростила видачу посвідок на проживання

Україна спростила видачу посвідок на проживання
Зображення ілюстративне. Джерело: 24 канал

Україна спростила порядок видачі посвідки на тимчасове проживання громадянам третіх країн, які можуть потрапити до країни в безвізовому режимі.

Про це йдеться в повідомленні на урядовому порталі.

Як повідомляється, 9 жовтня 2020 року за ініціативи Державної міграційної служби України Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 933 «Про внесення змін до Порядку оформлення, видачі, обміну, скасування, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсною та знищення посвідки на тимчасове проживання», яка спрощує порядок оформлення посвідок на тимчасове проживання певним категоріям іноземців.

Так, відтепер іноземці, які є громадянами країн із безвізовим порядком в’їзду в Україну і перебувають в нашій державі на законних підставах, матимуть право подати документи на оформлення посвідки на тимчасове проживання без виїзду за межі України у зв’язку із зміною мети в’їзду.

«Особливо актуальним це питання є для громадян Республіки Білорусь, фахівців в галузі ІТ-технологій, які щойно працевлаштувалися в Україні, та членів їх сімей», – йдеться у повідомленні.

Документи для оформлення посвідки на тимчасове проживання без виїзду за межі України подаються не пізніше ніж за 15 робочих днів до закінчення дозволеного строку перебування.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.