На Меморіалі Героїв Небесної Сотні у Львові ветерани УПА підняли Державний прапор (фото)

IMG_0907

Сьогодні у Львові, на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні, ветерани Української повстанської армії урочисто підняли Державний прапор.

Також відбулися спільна молитва та виступ військового оркестру Національної академії сухопутних військ України.

«Кожен з нас у житті має вибір. Наші герої Небесної Сотні могли бути вдома, але вони віддали своє життя. Там було багато людей, але Бог забрав їх», –  сказав міський голова Андрій Садовий, звертаючись до присутніх.

Він наголосив, як важливо не бути байдужим до того, що відбувається поруч.

«Ніхто не знає, що чекає на нас завтра, але я завжди маю дуже велику повагу до тих людей, які розуміють, що таке, коли тебе мучить совість, коли ти пройшов мимо і не зробив зауваження, коли ти не зробив дію, яку мав зробити. Сьогодні наші ветерани УПА піднімали прапор. Це честь для нас, що вони це роблять. Сьогодні я мав честь споглядати, як наші ліцеїсти піднімали прапор. Молоді хлопці 14-ти, 15-ти, 16 років зробили вибір у своєму житті», – зазначив міський голова.

І додав, що Україну неможливо перемогти.

«Україна – це ми з вами, люди, які щодня роблять вибір. Так, ми молода країна. Ми не маємо так багато досвіду незалежності, як європейські країни, але тут є громада, яка не тільки вірить в Україну, Бога, а яка робить цю Україну», – підкреслив Андрій Садовий.

Фото Микити ПЕЧЕНИКА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: