• USD: 39.10
  • EUR: 40.80

Ще одна авіакомпанія скорочує кількість зимових польотів

Ще одна авіакомпанія скорочує кількість зимових польотів

Ryanair скоротить до 40% від рівня минулого року провізні ємності для роботи в майбутній сезон зимової навігації польотів.

Про це пише avianews.com.

Раніше авіакомпанія розраховувала виконувати 60% рейсів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Початок – 25 жовтня 2020 року. Триватиме до 28 березня 2021 року.

«Обмеження на польоти, встановлені урядами країн ЄС, значно вплинули на можливість авіаподорожей з Центральної Європи, Великобританії, Ірландії, Австрії, Бельгії та Португалії. Це істотно вплине на кількість майбутніх бронювань в листопаді і грудні», — заявили в Ryanair.

Оновлений розклад передбачає, що лоу-кост обслуговуватиме 65% своєї мережі маршрутів, однак зі скороченою частотою польотів.

У межах оптимізації авіакомпанія заявила про закриття на зиму баз в Корку, Шанноні і Тулузі і значне скорочення кількості літаків на базах в Бельгії, Німеччині, Іспанії, Португалії та Відні.

У Ryanair розраховують, що нові скорочення дозволять підтримувати завантаження літаків на рівні 70% — тобто в салоні в середньому буде зайнято більше ніж 130 місць з 189. За словами голови групи Ryanair Майкла О’Лірі, така заповнюваність крісел дозволяє авіакомпанії працювати максимально близько до точки беззбитковості і мінімізувати втрати грошових коштів.

З урахуванням нового розкладу польотів лоу-кост знизив річний прогноз пасажирських перевезень до 38 млн. Роком раніше Rynair разом з дочірніми підприємствами доставив 149 млн мандрівників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: