дивись.info

У «Слузі народу» виступають за скорочення української армії

У «Слузі народу» виступають за скорочення української армії

Глава фракції «Слуги народу» Давид Арахамія виступив за те, аби скоротити чисельність української армії. А також заявив, що владі України варто почати обговорення даної ініціативи і провести розрахунки.

Про це Арахамія сказав в ефірі телеканалу «Україна 24», – пише Еспресо.


«Я повністю погоджуюся, що нам насправді треба хоча б вести розмову і розрахунки про можливе скорочення чисельності (армії – ред.). Або збільшення бюджету. Але ми розуміємо, що бюджет — це цифра, якої завжди не вистачає, завжди немає достатньо коштів, щоб переозброювати армію, придбати нові речі, нове озброєння, нові технології. І тому дійсно, якщо ми будемо зменшувати бюджет проїдання і трохи збільшувати бюджет на розвиток, то здатність нашої армії буде зростати», —  сказав Арахамія.

За його словами, збільшення боєздатності армії необхідно Україні для стримування військової агресії з боку Росії і будь-яких інших потенційних ворогів.

Зазначимо, що згідно з паспортом бюджетної програми в 2020 році чисельність ЗСУ складала – майже 247 тисяч осіб. З них близько 193 – військовослужбовці, 52 – цивільні працівники. 40 тисяч військовослужбовців беруть участь в операції Об’єднаних сил.

Нагадаємо, головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак заявив, що в Україні планують скасувати призов на військову службу до лав ЗСУ – таке бачення є в перспективі за умови налагодженої системи підготовки резерву.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.