дивись.info

У Львові ще 139 АТОвців отримають по 100 тисяч гривень: імена

У Львові ще 139 АТОвців отримають по 100 тисяч гривень: імена

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив список учасників АТО для отримання матеріальної допомоги у розмірі 100 тис. грн.

У переліку 139 учасників бойових дій на Сході України.

Надаємо список учасників антитерористичної операції – мешканців м. Львова, яким надається одноразова матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань:

ГАЛИЦЬКИЙ РАЙОН
1. Бобаль Валерій Васильович
2. Гелеш Нестор Ігорович
3. Головін Юрій Петрович
4. Когут Володимир Іванович
5. Кужель Артур Сергійович
6. Лозинський Остап Богданович
7. Пилипенко Артур Артурович
8. Турковид Наталія Богданівна
9. Тшук Сильвестр Орестович
10. Ядлош Дмитро Вікторович

ЗАЛІЗНИЧНИЙ РАЙОН
11. Антощук Володимир Сергійович
12. Бжезінська Ольга Юріївна
13. Ванчицький Юрій Вікторович
14. Василькевич Віктор Миколайович
15. Волошин Олександр Антонович
16. Гриценко Віктор Андрійович
17. Джумак Галина Ігорівна
18. Кагало Ігор Олександрович
19. Колесник Олександр Владиславович
20. Конюшенко Олександр Олександрович
21. Кордіяка Володимир Михайлович
22. Кохановський Євген Олександрович
23. Кривий Сергій Аркадійович
24. Кривошеєв Андрій Анатолійович
25. Кугно Олександр Євгенійович
26. Кулик Ігор Іванович
27. Лисейко Віктор Романович
28. Лунь Юрій Ярославович
29. Максимів Микола Григорович
30. Марокишка Юрій Романович
31. Марущак Михайло Ігорович
32. Міклуш Юрій Андрійович
33. Опанович Валентин Володимирович
34. Перебейнос Віталій Вікторович
35. Погорецький Олег Михайлович
36. Посацький Станіслав Мечиславович
37. Рудь Ольга Романівна
38. Сєрова Тетяна Миколаївна
39. Чумаченко Ігор Вадимович
40. Яковишин Антон Петрович

ЛИЧАКІВСЬКИЙ РАЙОН
41. Аносов Андрій Сергійович
42. Гуцило Анатолій Михайлович
43. Дєтков Вадим Михайлович
44. Зачепа Ольга Андріївна
45. Калюжна Оксана Віталіївна
46. Коліуш Олег Олександрович
47. Лук’янченко Олександр Іванович
48. Миджин Степан Степанович
49. Пестовський Михайло Михайлович
50. Рибак Валерій Станіславович
51. Рибак Володимир Володимирович
52. Ричанчик Сергій Володимирович
53. Сидір Володимир Богданович
54. Федоришин Руслан Ігорович
55. Цюра Ростислав Михайлович

СИХІВСЬКИЙ РАЙОН
56. Біда Роман Ігорович
57. Білоус Володимир Андрійович
58. Блюй Мирон Євгенович
59. Гутник Андрій Федорович
60. Демченко Віктор Васильович
61. Єгоров Денис Валерійович
62. Заповський Іван Іванович
63. Зіркевич Валентин Миколайович
64. Кириченко Ростислав Ігорович
65. Клюба Ігор Петрович
66. Ковалик Назарій Володимирович
67. Ковалів Андрій Володимирович
68. Коржик Володимир Миколайович
69. Косандяк Руслан Ігорович
70. Крупій Андрій Володимирович
71. Кушнерик Петро Романович
72. Лещенко Дмитро Ігорович
73. Луцина Андрій Романович
74. Надала Андрій Зеновійович
75. Олійник Тарас Григорович
76. Панчук Андрій Юрійович
77. Прилепо Єгор Олексійович
78. Смірнов Всеволод-Ілан Олексійович
79. Ткачук Ігор Миколайович
80. Якубенко Юрій Петрович

ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОН
81. Баляс Леся Юріївна
82. Беднарський Руслан Валентинович
83. Біляк Дмитро Степанович
84. Бучацький Олег Зіновійович
85. Валіхов Олександр Володимирович
86. Ватутін Валерій Миколайович
87. Вільчинський Андрій Михайлович
88. Воробель Микола Васильович
89. Грабовський Вадим Володимирович
90. Драган Андрій Ігорович
91. Драган Михайло Ігорович
92. Кацан Андрій Юрійович
93. Лаврут Олександр Олександрович
94. Лещишин Михайло Йосипович
95. Лунін Іван Юрійович
96. Мартиненко Сергій Анатолійович
97. Матлай Йосип Іванович
98. Мелець Андрій Андрійович
99. Олеар Роман Богданович
100. Пилипський Володимир Петрович
101. Сеник Іван Степанович
102. Станішевська Юлія Олександрівна
103. Степанюк Олександр Сергійович
104. Токарєв Сергій Федорович

ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН
105. Андрухів Роман Ігорович
106. Бондар Микола Миколайович
107. Борщівська Олександра Теодорівна
108. Бучковський Андрій Євгенович
109. Волков Юрій Вікторович
110. Гав’юк Михайло Васильович
111. Гунько Олександр Леонідович
112. Дудуц Василь Михайлович
113. Дурач Вадим Миколайович
114. Дух Ростислав Павлович
115. Зданкевич Надія Зеновіївна
116. Зося Юрій Дмитрович
117. Іляхова Віра Анатоліївна
118. Іньков Сергій Геннадійович
119. Козицький Віталій Олександрович
120. Коротчин Андрій Миколайович
121. Корсун Павло Валерійович
122. Котик Михайло Петрович
123. Кульчицький-Мількович Василь Степанович
124. Куницький Петро Михайлович
125. Лукащук Оксана Володимирівна
126. Максимек Ігор Антонович
127. Маршалок Роман Степанович
128. Мірошник Надія Борисівна
129. Мотилевський Ігор Феліксович
130. Назарук Дмитро Олександрович
131. Наливайко Сергій Дмитрович
132. Пастернак Тарас Богданович
133. Проць Степан Іванович
134. Свищ Андрій Романович
135. Талабко Ігор Дмитрович
136. Федорчик Ігор Володимирович
137. Форманчук Олег Костянтинович
138. Хасанов Ігор Анатолійович
139. Холіна Інна Володимирівна

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.