дивись.info

У ЄС підрахували, скільки витратили на українські реформи за останні роки

У ЄС підрахували, скільки витратили на українські реформи за останні роки

З 2014 року Європейський Союз направив Україні близько 15 млрд євро фінансової допомоги на проведення реформ.

Про це заявив голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас на засіданні комісії з координації виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, передає УНІАН.

«За чотири роки виконання економічної частини Угоди торгівля між нами зросла на 65%, а Європейський Союз став найбільшим торговельним партнером України. З 2014 року Європейський Союз і європейські фінансові установи мобілізували небувалий пакет фінансової допомоги – 15 млрд євро на здійснення реформ в Україні, з умовами, звичайно, іноді дуже жорсткими», – сказав він.

Нагадаємо, у 2014 році Європейський Союз і Україна підписали Угоду про асоціацію, що стало початком нового періоду у розвитку відносин між ЄС та Україною.

Угода є основним інструментом для тіснішого зближення України та Євросоюзу. Економічна частина Угоди – про поглиблену та всеосяжну зону вільної торгівлі – надає Україні можливість для розширення торговельних відносин та економічного розвитку, оскільки відкриває нові ринки, сприяє адаптації законодавства, стандартів та регламентів у різних секторах. Останнє допоможе інтегрувати стандарти ЄС у ключові сектори української економіки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.