дивись.info

5 найбільш негостинних країн світу, які терпіти не можуть туристів

5 найбільш негостинних країн світу, які терпіти не можуть туристів
Фото: Японія

Цілком очевидно, що у світі на сьогоднішній день є досить велика кількість країн, куди «білій людині» з «цивілізованого світу» краще не потикатися.

Проте, трапляються і відверто негостинні країни по відношенню до чужинців з числа більш, ніж популярних напрямків. Про декілька таких держав сьогодні і піде мова.

1. Японія

Одним із лідерів негостинного ставлення до чужинців є Японія. На приїжджих японці дивляться з «шанобливою зневагою». Причини цього є культурні особливості. Особливо японці недолюблюють шумних і англомовних туристів. Втім, ніщо так не змінює ставлення японців до приїжджого, як спроби вивчити їхню мову і краще зрозуміти культуру країни.

2. Франція

Хто б міг подумати, але французи також не дуже добре ставитися до іноземців, у тому числі до туристів. Найбільше жителів Франції дратує незнання мови. Обслуговування в кафе або ресторані може сильно відрізнятися вже тільки через наявність (або відсутність) цього знання. Втім, просто знати мову хоч трохи у Франції буде недостатньо. Багато місцевих вкрай педантично реагують на всілякі перекручення.

3. Китай

Китай дивовижна країна в тому відношенні, що він може бути дуже гостинним і дуже негостинним одночасно. Китайці в більшості не дуже люблять західну культуру. У їхньому товаристві прийнято поводитись скромно і стримано, і зайва емоційність з боку приїжджих часто дратує жителів Піднебесної. А ось до незнання мови китайці ставляться нейтрально. У той самий час, мало що зможе так розлютити жителя Піднебесної, як спроба іноземця поводитись як китаєць.

4. Монако

Сьогодні Монако є благодатною країною для людей з широкими фінансовими можливостями, у плані бізнесу. Саме тому орди туристів і вже тим паче емігрантів тут не сильно шанують. У країні в цілому досить упереджене ставлення до чужинців. Багато в чому винні самі приїжджі. Через великі фінансові можливості в Монако, сюди прагнуть потрапити занадто багато небажаних осіб.

5. Великобританія

Нарешті, варто згадати про Велику Британію. Багато хто говорить про те, що англійці манірні. Насправді подібні твердження виросли зовсім не на рівному місці. Приїжджим, особливо поза Лондоном у Великобританії не дуже раді. Особливо тим, хто так і не спромігся вивчити англійську мову, хоча б на рівні шкільної програми.

Джерело: Всвіті

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.