дивись.info

АМКУ висунув претензії до семи виробників антисептиків

АМКУ висунув претензії до семи виробників антисептиків
Фото (ілюстративне), з архіву

Антимонопольний комітет України (АМКУ) рекомендував семи виробникам антисептиків не вводити споживачів в оману шляхом розміщення недостовірної інформації на етикетках своєї продукції.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Комітет рекомендував семи виробникам антисептиків припинити дії у вигляді поширення інформації, яка може вводити в оману, внаслідок способу викладу неточних, неповних відомостей у маркуванні продукції та здійснювати інформування споживачів про споживчі властивості продукції власного виробництва способом, який не вводитиме в оману.

Йдеться про такі найменування компаній як ТОВ спільне Українсько-Польське підприємство «Вінсо Індастріс Україна», ТОВ «Тера-Інвест», ТОВ «НАТУРПРО», ФОП Фурман Андрій Анатолійович , ФОП Карій Євген Дмитрович та іншим.

Про результати розгляду рекомендацій суб’єкти господарювання повинні повідомити Комітет у 10-денний строк з дня їх отримання.

В АМКУ пояснюють, що прикладами поширення про антисептичні засоби не підтвердженої належним чином інформації, яка може вводити споживачів в оману, є: маркування coronaseptic, попередження вторинного інфікування, пролонгована, тривала антимікробна дія, дія на штами бактерій, стійких до антибіотиків, знищення до 99%, до 100% бактерій і\або вірусів, 100% антимікробна активність.

«Звичайно, можна посперечатися, що навіть одна знищена бактерія становить «до 100%». Однак поширення цієї або іншої наведеної в прикладах інформації надає неправомірну перевагу в конкуренції таким антисептичним засобам порівняно з аналогічними за складом конкурентами, і може вводити споживачів в оману», – зазначають у комітеті.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.