• USD: 40.60
  • EUR: 40.00

Актуальні теми:

Підтримати

У разі завчасної підготовки держави, частини порушень можна було уникнути, – ОПОРА

У разі завчасної підготовки держави, частини порушень можна було уникнути, – ОПОРА

За спостереженнями ОПОРИ, місцеві вибори в цілому відповідали законодавствуУкраїни, - повідомляють у Громадянській мережі ОПОРА у Львові.

За спостереженнями ОПОРИ, місцеві вибори в цілому відповідали законодавству
України, - повідомляють у Громадянській мережі ОПОРА у Львові.

Водночас там зазначають, що зафіксовані спостерігачами порушення могли суттєво вплинути на результати волевиявлення у конкретних територіальних громадах, але причини їх появи були різними, відповідальність за них розподіляється між різними суб’єктами виборчого процесу і вони не були централізовано спланованими у межах країни.

При цьому ОПОРА зафіксувала достатньо масові порушення процедур організації виборів і проведення кампаній, інциденти із недотримання порядку ведення передвиборної агітації та спробами підкупу виборців, зловживаннями адміністративними ресурсами та спотвореннями процедури зміни виборчої адреси.

Частини таких порушень, зокрема процедурних, можна було б уникнути у разі завчасної підготовки держави до імплементації нового Виборчого кодексу, внесених змін до Кримінального кодексу та Кодексу про адміністративні правопорушення і належної просвіти членів виборчих комісій, представників політичних партій та виборців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: