дивись.info

В уряді пояснили, навіщо «перекинули» кошти онкохворим на дороги

В уряді пояснили, навіщо «перекинули» кошти онкохворим на дороги

Перерозподіл коштів, передбачених МОЗ за програмою по удосконаленню молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань, дозволить реалізувати незавершений проєкт у наступному році.

Про це повідомляє пресслужба уряду.

«Рішення Міжвідомчої комісії з питань державних інвестиційних проектів щодо перерозподілу коштів для проекту «Удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань в Україні” дозволяє забезпечити його повну реалізацію у наступному році», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що уряд підтримав рішення Комісії щодо перерозподілу коштів з необхідністю передбачення цих коштів для завершення даного проекту у 2021 році.

З цією метою Мінекономіки внесено постанову, яка забезпечить виконання цього рішення у наступному році. Рішення про перерозподіл буде погоджено бюджетним комітетом.

«Додатково зазначимо, що рішення Комісії про перерозподіл було прийнято на підставі моніторингу реалізації проекту у 2020 році (сума використаних коштів за 8 місяців поточного року становить 0,4%) і неможливості реалізації цього проекту у 2020 році», – повідомили в Кабміні.

«Усі рішення щодо перерозподілу коштів приймаються Міжвідомчою комісією з питань державних інвестиційних проектів, яка складається з 8 членів уряду та 17 народних депутатів членів Комітету ВРУ з питань бюджету. Останнє засідання Комісії відбулося 29 вересня 2020 року», – додали в пресслужбі.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів передав 61,55 млн грн, передбачених у 2020 році МОЗ за програмою по удосконаленню молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань, «Укравтодору» для покращення стану доріг загального значення у Львівській області.

Натомість в «Укравтодорі» пояснили, що «спеціального «COVID-фонду» в Україні не було, назва виявилася помилкою».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.