У Раді скличуть робочу групу, яка розроблятиме зміни до закону про гральний бізнес

гральний бізнес
Фото ілюстративне

У Верховній раді створять робочу групу для розробки змін до закону про гральний бізнес.

Відповідне рішення ухвалив комітет з питань фінансів, податкової та митної політики, передає інформаційне управління Апарату ВР.

Комітет розглянув питання щодо прийнятого Кабінетом міністрів рішення про створення комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, а також затвердження її голови та її членів.

Відтак, Закон «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» містить колізію: дві частини статті 7 закону по-різному визначають, хто саме проводить конкурс з відбору членів комісії.

«В одній частині це має бути Кабінет міністрів із залученням у конкурсну комісію кандидатів від профільного комітету, а в іншій - це має бути комісія з вищого корпусу державної служби за загальною процедурою відбору державних службовців. Однак, Кабінет міністрів, не маючи на це повноважень, самостійно обрав одну з цих норм», - зазначили у комітеті.

Члени комітету висловились за необхідність врегулювання колізії та закликали КМУ діяти в рамках закону.

«Комітет вирішив: направити запит до Кабінету міністрів щодо порядку прийняття рішення про створення комісії з регулювання азартних ігор та лотерей та затвердження голови та її членів; створити робочу групу з розробки в стислі терміни змін до закону "Про гральний бізнес" з урахуванням побажань, висловлених під час засідання», - сказано у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: