Двадцять осіб на Львівщині пройшли навчання, аби стати усиновлювачами

_1604674727_597x313_3_0_nw
Фото: ЛОДА

На Львівщині завершився курс підготовки для громадян, які бажають усиновити дитину. Участь у навчанні взяли 20 осіб, які мають намір взяти у сім’ю на виховання дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування.

Навчання проводив Львівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, повідомляють у ЛОДА.

На курсах з ними працюють психологи, медики, а також соціальні працівники.  Відтак, учасникам розповідають про усі складові процесу усиновлення - від законодавчих до особистістих, зокрема налагодження контакту між батьками та дітьми.

Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

«У разі, коли громадяни України, які бажають усиновити дитину, є її родичами чи вони є опікунами, піклувальниками, прийомними батьками чи батьками-вихователями дитини, таке навчання проходити не обов’язково» - зазначив Володимир Лис.

Нагадаємо, що на Львівщині упродовж 2020 року 260 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, знайшли нові родини. За цей період усиновили 25 дітей, 204 дитини влаштували під опіку або піклування.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 №613 «Про внесення змін до Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей» з 20.10.2019 громадяни України, які мають намір усиновити дитину, зобов’язані пройти курс підготовки з питань виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: