Дві львів'янки потрапили у трійку рейтингу тренерів зі стрільби з лука

стрільба з лука

Федерація стрільби з лука України опублікувала рейтинг тренерів за 2020 рік. До оцінки нараховувались бали згідно таблиці Мінмолодьспорту тільки за особисту першість спортсменів, з якими працюють тренери.

У першій трійці рейтингу опинились одразу дві львівські тренерки, які навчають лучників Школи вищої спортивної майстерності, - повідомляють у пресслужбі ЛОДА.

Перша у рейтингу — Марія Гавелко, майстер спорту міжнародного класу, заслужена тренерка України зі стрільби з лука, старша тренерка молодіжної збірної команди України. Серед тих, кого тренує Марія Гавелко – топ-лучники України Соломія Гнип, Варвара Ілляш та Вероніка Марченко.

На третій позиції рейтингу – Світлана Колядінцева, майстер спорту міжнародного класу, заслужена тренерка України зі стрільби з лука. Вона також тренує Соломію Гнип, а також Олександра Панциру, Жанну Наумову та інших.

«Сьогодні в Україні є чотири домінуючі центри розвитку стрільби з лука. Це Чернівці, Харків, Львів, Суми. Однак саме представники Львівщини, ось уже упродовж багатьох років, є лідерами в національному рейтингу», - зауважує керівник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

У десятку найкращих тренерів також потрапили львів‘яни Наталія Михайленко, Ірина Скальська та Сергій Антонов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: